DOLAR 32,8826 -0.25%
EURO 35,1821 -0.54%
ALTIN 2.449,68-0,30
BITCOIN 20185451,03%
Eskişehir
28°

AÇIK

17:13

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

Skype Web Nedir Ve 3 Adımda Uygulamaya Giriş Nasıl Yapılır?

Skype Web Nedir Ve 3 Adımda Uygulamaya Giriş Nasıl Yapılır?

ABONE OL
Eylül 21, 2023 16:18
Skype Web Nedir Ve 3 Adımda Uygulamaya Giriş Nasıl Yapılır?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Skype web kişilerin dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar iletişim kurmalarını sağlayan sohbet uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde kullanıcılar birbirleri ile ister sesli olarak ister görüntülü olarak iletişim kurabilir. Ayrıca bu uygulama sadece bireysel kullanıcının değil kurumsal iletişimlerin de adresi olmuştur. Uygulama sayesinde uzak birimler arası görüntülü toplantılar da yapılabilmektedir.

Skype Web Uygulamasına 3 Adımda Giriş Nasıl Yapılır?

Skype web uygulamasına birçok farklı yolla giriş yapılabilir. Bu yollardan biri de tarayıcı yoluyla giriştir. Tarayıcı yoluyla giriş yapılabilmesi için bazı adımlar takip edilmelidir. Bu adımlar şunlardır;

 • İlk olarak tarayıcıya uygulama adı yazılmalıdır ve ardından çıkan sonuca tıklanması gerekir.
 • Tıklama sonrası açılan sayfada otum aç seçeneği bulunur. Kullanıcılar bu seçeneği işaretlemelidir.
 • Son olarak karşınıza çıkan ekrana kullanıcı adı, e posta ya da telefon numarası yazılarak uygulamaya giriş yapılır.

Skype Hesap Aç İşlemi Nasıl Yapılır?

Skype web nedir? Skype web uygulamasını kullanabilmek için uygulama içerisinde bir hesaba sahip olmanız gerekir. Hesap açma işlemi kullanıcılar tarafından birkaç adım takip edilerek yapılabilir. Bu şekilde uygulamada bir hesaba sahip olunmakta ve uygulama özellikleri kullanılabilmektedir. Bu adımlar şu şekildedir;

 • İlk olarak Skype web uygulaması kullanıcı cihazına indirilmelidir.
 • İndirilen uygulamaya giriş yapılmalı ve oturum açma sekmesi tercih edilmelidir.
 • Hesap açmak için kullanıcıların bir telefon, e posta veya kullanıcı adına ihtiyaçları vardır.
 • Daha sonra bu bilgiler kullanıcılar tarafından belirlenen şifre ile birlikte uygulamaya girmelidir.
 • Bilgilerin onaylanmasının ardından yeni hesabınıza girip uygulama özelliklerinden yararlanabilirsiniz.

Skype Online Nedir?

Skype web sitesi kullanıcılar tarafından online şekilde kullanılır. Online kullanım kullanıcıların internet üzerinden aktif olarak kullanması demektir. Bu şekilde yapılan arama ve görüntülü sohbet çağrıları aynı anda cevap bulmakta ve görüşmeler sağlanmaktadır. Kullanıcıların ofline yani aktif olmaması halinde arama ve çağrılar iletilemez hale gelir.

Skype İndir ve Çeşitleri Nelerdir?

Web Skype uygulaması kullanıcıların cihazlarına indirilerek de kullanılabilir. Bunla beraber birçok indirme şekli de bulunmaktadır. Bu durum kullanıcıların belirli soruları sormalarını sağlar. Bu sorulardan bazıları hangi uygulama üzerinden indirileceği şeklinde olurken bazı sorularda indirmenin ücretsiz olup olmadığıdır.

Skype Web İndir -Gezginler Nedir?

Skype web uygulaması birçok farklı yerden indirilebilmektedir. Bu yerlerden biri de Gezginler adlı oyun ve uygulama indirme sayfasıdır. Bu sayfada birçok farklı web uygulamasına da ulaşılabilir. Siteye tarayıcı üzerinden giriş yapılır. Ardından gerekli uygulamanın ismi aratılır ve bulunur. Çıkan sonuca tıklanıp indirme seçeneği tercih edildikten sonra uygulama otomatik olarak indirilir ve kullanılır.

Skype İndir Ücretsiz Nasıl Yapılır?

Skype web uygulamasını ücretsiz indirme sorusu kullanıcılar tarafından sık sık sorulan sorular arasındadır. Kullanıcılar uygulamayı kullanmak için indirmek istemekte aynı zamanda herhangi bir ücret ödemek istememektedir. Tarayıcı ve çeşitli uygulamalar aracılığıyla ücretsiz indirme işlemi yapılabilir. Ayrıca uygulama kullanımı da herhangi bir ücrete tabi değildir.

Skype Web Avantajları Nelerdir?

Birçok farklı özelliğe sahip olan uygulama çeşitli avantajları nedeniyle kullanıcılar tarafından tercih edilir durumdadır. Sağladığı avantajlar sayesinde kullanıcılar hem zamandan hem de masraftan kurtulmaktadır. Bu avantajlar şu şekildedir;

 • Uygulama sayesinde hem sesli olarak hem de HD görüntülü olarak iletişim sağlanır.
 • Özel anların saklanabilmesi için ekran kaydı ve canlı alt yazı özelliği bulunur.
 • Ekran paylaşımı yapılmakta ve bilgiler anlık olarak aktarılmaktadır.
 • Uçtan uca şifreleme özelliği ile özel görüşmeler yapılabilir güvenlik sağlanabilir.
 • Uygun tarife özellikleriyle uluslararası aramalar yapılabilir.

Skype Web Uygulamasında İletişim ve Destek Seçenekleri Nelerdir?

Kullanıcılar birçok uygulamada olduğu gibi Skype web uygulamasında da sorunlarla karşılaşmaktadır. Bu sorunların hızlı bir şekilde çözümü kullanıcı memnuniyeti için önem arz eder. Bu şekilde uygulama güvenirliği ve memnuniyeti sağlanmış olur. İletişim ve destek ekibi iki şekilde bulunmaktadır.

Bunlardan ilki aktif müşteri hizmetleri aracılığıyla yapılır. Kullanıcılar sorunlarını aktif müşteri hizmetlerine bildirerek online üzerinden anında çözüm talep edebilirler. Bir diğer yöntem ise mail yoluyla daha sonradan yapılan geri dönüş. Kullanıcılar sorunlarını mail yoluyla iletmekte ve daha sonra yapılan geri dönüş aracılığıyla çözüme kavuşmaktadır.

Hangi Ülkede En Çok Skype Web Kullanıcısı Bulunur?

Dünya çapında kullanılan sosyal medya uygulamaları gün geçtikçe popülerliğini arttırmaktadır. Bu popüler uygulamalar arasında Skype for web uygulaması da bulunur. Uygulama birçok farklı ülkede kullanılmaktadır. En yüksek kullanıcıya sahip ülkeler şu şekildedir;

Ülke AdıKullanıcı Sayısı (Kişi)
Amerika Birleşik Devletleri38 Milyon
Birleşik Krallık6.7 Milyon
Hindistan3.1 Milyon
Rusya2.4 Milyon
Brezilya1.2 Milyon

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r