DOLAR 30,4961 0.52%
EURO 32,9738 -0.33%
ALTIN 1.996,43-0,40
BITCOIN 13113060,28%
Eskişehir

AZ BULUTLU

06:41

İMSAK'A KALAN SÜRE

Muscoflex Duo Jel Ne için Kullanılır? 10 Madde de İnceleyelim

Muscoflex Duo Jel Ne için Kullanılır? 10 Madde de İnceleyelim

ABONE OL
Eylül 20, 2023 12:35
Muscoflex Duo Jel Ne için Kullanılır? 10 Madde de İnceleyelim
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Muscoflex Duo Jel ne için kullanılır?Aniden oluşan kas kasılmalarında, omurga hastalıklarında ve kireçlenme durumlarında kullanılan bir ilaçtır. Ameliyat sonrasındaki tedavi sürecinde kullanılmaktadır. Doktor tarafından önerilmediğinde durumlarda kullanmak istediğinizde muscoflex duo jel ne için kullanılır? Diye araştırabilirsiniz. Ağrılı bölgeye hafifçe uygulanarak bölgedeki ağrının hafiflemesini sağlayabilirsiniz.

Tiyokolşikosid maddesinden oluşan jel, beyin ve kas arasındaki ağrı merkezlerini uyarır ayrıca ağrının hafiflemesini destekler. Muscoflex Duo Jel ne için kullanılır? Kas gevşetici özelliği yüksek bir ilaçtır. Aynı zamanda iltihap giderici olarak da kullanabilirsiniz. Beklenmedik yan etkilerinde ise doktorunuza danışabilirsiniz.

Muscoflex Duo Jel Ne İçin Kullanılır?

Muscoflex Duo Jel ne için kullanılır? Kas gevşetici etkisi yüksek olan ağrıyı hafifleten bir jel kremdir. Omurga hastalıklarında oldukça etkili olan Muscoflex Duo ne ise yarar? Örneğin ameliyat sonrasında doktor tarafından onaylı bir şekilde kullanılmaktadır. Sporcuların çok kullandığı bu jeli doku zedelenmelerinde de kullanabilirsiniz. Kas gevşetici etkisi olan ilaç: eklemlerde kireçlenmelerde, omurga ağrılarında, doku travmalarında ve kas hastalıklarının tedavisinde kullanabilirsiniz. Muscoflex duo jel fiyatı nedir?

1) Muscoflex Duo Jel Fiyatı?

Muscoflex duo jel fiyatı 46 TL civarındadır. Piyasada hareketlilikten dolayı kesin bilgiyi eczacınıza danışarak temin edebilirsiniz. Muscoflex Duo Jel ne işe yarar? Diye merak edebilirsiniz.

 • Burkulma durumunda
 • Ezilme
 • Spor yaralanmaları ve eklem ağrıları
 • Omurga hastalıkları
 • Doku iltihaplanmaları
 • Eklemlerde kireçlenme

Gibi hastalıklarda tedavi edici ve iyileştirici etkisi yüksek olan muscoflex duo jel kullanabilirsiniz.

2) Muscoflex Duo Krem Ne İşe Yarar?

Muscoflex duo krem kasları rahatlatıcı etkisi yüksek bir kremdir. Cilt hastalıklarının tedavisinde kullanılan jel, ağrıların giderilmesinde ve kas ağrılarının hafifletilmesinde de kullanabilirsiniz. Doktor önerisiyle ve reçetesiyle temin edebilirsiniz. Muscoflex duo krem ana maddesi tiyokolşikosid’dir. Yabancı maddelerinde ise propil paraben, lavanta esansı, lavanta esansı bileşenleri bulunmaktadır.

3) Muscoflex Duo Krem Fiyatı Nedir?

Yolda yürürken aniden bacağınıza ağrı mı girdi? Spor yaparken kas ağrısı mı yaşadınız? Uzun süre oturarak çalıştığınız için hiç beliniz mi ağrıdı? Bu sorunlarla günlük hayatınızda karşılaşabilirsiniz. Muscoflex duo krem sayesinde bu ağrılarınızı hafifletebilirsiniz. Bölgesel tedavide hasarlı ve ağrılı bölgenize hafifçe uygulayabilirsiniz. Muscoflex duo krem eczanelerden reçetesiz olarak temin edebilirsiniz. Muscoflex duo krem güncel fiyatı 55.41 TL’dir. Yan etkileri ise şunlardır:

 • Egzama
 • Deride döküntü
 • Dermatit kaşıntı
 • Kızarıklık

Yan etkilerinden herhangi birisinin oluşması durumunda ise mutlaka kremi bırakarak doktorunuza başvurabilirsiniz.

4) Muscoflex Duo Krem Yan Etkileri Nelerdir?

Muscoflex duo krem özellikle yaşlılarda romatizma hastalıklarından kaynaklanan ağrılarda kullanılmaktadır. Alerjik özelliği bulunan ilacı doktor önerisiyle kullanabilirsiniz. Hastalığınıza göre kapsül ya da krem olarak temin edebilirsiniz. Muscoflex Duo jel ne için kullanılır? Muscoflex Duo Kremin yan etkileri şöyledir:

Yaygın Olan Yan EtkilerNadiren Görülen Etkiler
Deride döküntüMide ağrısı
Ciltte kaşıntıGenel şişlikler
Karın ağrısıBoyunda tutulmalar
Sindirim bozukluğuŞiddetli mide ağrısı
Gaz ve iştah sorunlarıGöğüs ağrısı ve göğüste sıkışma

İlaçların etkileri olduğu gibi bazı durumlarda yan etki göstermesi de olasıdır. Bu etkilerden herhangi birisi oluşursa mutlaka doktorunuza danışmanız gerekmektedir.

5) Muscoflex Duo 75/8 mg Ne İşe Yarar?

Muscoflex duo 75/8 mg tablet içerisinde 14 adet olarak satın alabilirsiniz. Muscoflex duo nedir? Ağrı ve kas kasılmaları gibi sorunlarda kullanabilirsiniz. Eklem dışındaki romatizmalarda, ameliyat sonrasında oluşabilecek ağrılarda kullanılır. Şişlik ve iltihaplı durumlarda etkisi oldukça yüksek olan krem, vücuttaki oluşabilecek ateşi düşürmek için de kullanılabilir. Tabletin etken maddeleri 75 mg diglofenak sodyum, 8 mg tiyokolşikosid içermektedir.

6) Muscoflex Duo Jel Hangi Durumlarda Kullanılmaz?

Muscoflex Duo Jel ne için kullanılır? Sorusu kadar hangi durumlarda kullanılmamalıdır sorusunu araştırabilirsiniz. Muscoflex Duo Jel hangi durumlarda kullanmaktan kaçınmalısınız? Bu durumlar şunlardır:

 • İçerisindeki maddelerden herhangi birisine alerjiniz varsa,
 • Başka bir iltihap giderici ilaç kullanırsanız,
 • Mide ya da bağırsağınızda yara varsa,
 • Böbrek, karaciğer hastalığınız varsa,
 • Kalp yetmezliğiniz varsa,
 • Gebelik durumunuz ya da riskiniz varsa,
 • Emzirme dönemindeyseniz

Belirtilen durumlar mevcut ise ilacı kullanmaktan kaçınmalısınız. Muscoflex duo yorumları inceleyerek kullanabilirsiniz. Kullanan kişilerin yorumlarına bakarak karar verebilirsiniz. Muscoflex Duo Jel ne için kullanılır?Önemli bir sorudur fakat ilacı kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışmanız gerekmektedir. Muscoflex duo jel deri yüzeyinde hasarsız ve açık yara olmayan bölgeye hafifçe uygulayabilirsiniz.

7) Muscoflex Duo Jel Kas Gevşetici Mi?

Muscoflex duo jel kas gevşetici özelliği bulunuyor mu? Diye merak edebilirsiniz. İçeriğinde diklofenak bulunan ilacı iltihap giderici olarak kullanabilirsiniz. Doktorunuzun önerisiyle kullanılması gereken ilaç etken maddesi sebebiyle kas gevşetici özelliği yüksek ilaçlar grubundadır. Bu yüzden ilacı kullanmadan önce doktorunuza danışmalısınız.

8) Muscoflex Duo Krem Günde Kaç Defa Kullanılır?

Muscoflex duo krem günde kaç defa kullanılmalıdır? Sorusunu eczanıza ya da doktorunuza sorarak öğrenebilirsiniz. Muscoflex duo krem genellikle günde 3 ya da 4 kez kullanılması önerilmektedir. Muscoflex Duo Jel ne için kullanılır? Kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışmalısınız. Kremi veya jeli kullandıktan sonra oluşabilecek yan etkilerle karşılaşırsanız mutlaka doktorunuza ya da eczacınıza danışmanız gerekmektedir.

9) Muscoflex Duo 0.25 1.16 Jel Nedir?

Muscoflex Duo Jel ne için kullanılır?İçeriğinde bulunan etken madde sayesinde ağrı ve iltihaplı durumlarda kullanabilirsiniz. Deri üzerinde uygulanan bu jelin kas gevşetici etkisinden faydalanabilirsiniz. Kas spazmları hastalığı tedavisinde kullanılan jelin etkisi oldukça yüksektir. Emzirme döneminde kullanılmaması gereken bu jelin beklenmedik bir etkiyle karşılaştığınızda ise mutlaka doktorunuza danışmalısınız.

10) Muscoflex Duo Hapı Kullanan Yorumları

Muscoflex ne ise yarar?Kas ağrılarında ve kas gerilmelerinde kullanılması önerilen bir ilaç olarak bilinmektedir. Çeşitli doku zedelenmeleri gibi durumlarda doktorunuz tarafından önerildiğinde kullanabilirsiniz. Muscoflex Duo kullanan kişilerden genellikle olumlu dönüşler olmuştur. Kullanan kişilerde genellikle yan etki görülmediği bildirilmektedir. Özellikle kas ağrılarında çok etkili olduğu söylenen ilacı kullananların memnuniyetini belirtmektedir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r